Select Page

Seznam gov. ur

GOVORILNE URE

V letošnjem šolskem letu bomo stike s starši izvajali ob upoštevanju varnostnih priporočil. Zavedamo se, da je stik in sodelovanje s starši pomemben dejavnik za uspešno delo otrok. Izmenjava informacij in ustrezna komunikacija staršev z razrednikom in šolo bo letos potekala na daljavo (telefon, video sestanek), v dogovoru z razrednikom, pa bodo možni tudi sestanki osebno, ob predhodni najavi in upoštevanju varnostnih priporočil.

Spoštovani starši, vabimo Vas, da redno obiskujete roditeljske sestanke, govorilne ure in se udeležujete izrednih pogovorov z razredniki, ker boste samo tako lahko spremljali otrokov napredek v šoli.

Seveda smo vseeno predvideli datume govorilnih ur na matični šoli: 11. 10., 8. 11., 13. 12., 10. 1., 14. 3., 9. 5. in 6. 6.

Govorilne ure na Podružnici Bučka so predvidene vsak prvi četrtek v mesecu.

Govorilne ure bodo možne tudi v dopoldanskem času, in sicer po predhodnem dogovoru z učiteljem oziroma razrednikom.

Predviden razpored dopoldanskih govorilnih ur:

IME IN PRIIMEK ODDELEK DAN URA PROSTOR
ANDREJKA ŠTIMPFELJ 1. a 2. sreda v mesecu predura učilnica 1. a
KATJA PLOJ 1. b 2. torek v mesecu predura po dogovoru / učilnica 1. a
TATJANA VÖRÖŠ 1. a, 2. strok. delavka 2. ponedeljek v mesecu predura učilnica 1. a
TEA KUMP 1. b, 2. strok. delavka 2. torek v mesecu predura po dogovoru/ učilnica 1. a
MAJA SALAMON 2. a 2. petek v mesecu 2. ura (9.25 – 10.10) po dogovoru
NUŠKA KOŠAK 2. b 2. petek v mesecu 1. ura
URŠKA RUDMAN 3.a 2. SREDO V MESECU 9.25 – 10.10 KABINET RP
JANJA LESJAK 3. b 2. sreda v mesecu 8.20 – 9.00 po dogovoru
ALEKSANDER BOŽIČ 4. a 2.torek v mesecu 9.25 – 10.10 kabinet RAČ
TEA HARMANDIĆ 4. b 2. četrtek v mesecu 9.25 – 10.10 kabinet RP
LIDIJA KALIN 5.a 2. torek v mesecu 8.20 – 9.05 kabinet rp
JASMINA POVŠE 5. b 2. torek v mesecu 10.15 – 11.00 po dogovoru
SARA CIZELJ OPB 1 2. četrtek v mesecu 1. ura
TINA GORENJC OPB 2 2. ponedeljek v mesecu 11.05-11.50 po dogovoru
MIHAEL IVANUŠA OPB 3 2. torek v mesecu 11.00-11.45 po dogovoru
MARTINA GRANDA OPB 4 2. torek v mesecu 11.50 – 12.40 po dogovoru
MATEJA KORENIČ OPB 5
GABRIJELA KOVAČ 6. a 2. torek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet zgo-geo
PATRICIJA HALER 6. b 2. torek v mesecu 9.10 – 9.55 kabinet DSP
SABINA HOČEVAR 7. a 2. torek v mesecu
11.55 -12.40 (5.ura)kabinet nar
IRENA PLETERSKI 7. b 2. ponedeljek v mesecu 11.05-11.50 kabinet jeziki
TANJA LUŠTEK 8. a 2. torek v mesecu 9.10-9.55 kabinet jeziki
DARJA PLUT 8. b 2. del. sreda v mes. 9.10 – 9.55 kabinet jeziki
MATEJA SLADIČ 9. a 2. ponedeljek v mesecu 8.25 – 9.05 kabinet jeziki
SABINA KLEMENČIČ 9. b 2.ponedeljek v mesecu 7.30-8.15 kabinet nar
UČITELJI NA PODRUŽNICI BUČKA
IME IN PRIIMEK ODDELEK DAN URA PROSTOR
SUZANA R. ZIDAR 1., 2. p 1. ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 telovadnica
URŠKA PICEK 3. P
URŠKA ZIDAR 4., 5. p 2. sreda v mesecu 7.30 – 8.15 telovadnica
ANKA BLATNIK GORENC
2. strokovna d. v 1. razredu
TINA JANČAR TJA, LUM 3, DRU 4 1. četrtek v mesecu 9.25 – 10.10 telovadnica
KRISTINA RESNIK OPB BUČKA
UČITELJI nerazredniki
IME IN PRIIMEK ODDELEK DAN URA PROSTOR
MANJA TRAVNIKAR 2. ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet ŠPO
TADEJA LAH 2. torek v mesecu 7.30-8.15 kabinet MAT
LIDIJA ROŽMARIĆ 2. torek v mesecu 8.20 – 9.05 učilnica 96/teh
JAN CERLE 1. ponedeljek v mesecu 10.15-11.00 kabinet RAČ
ANEMARI KAPLER 1. ponedeljek v mesecu 11.55-12.40 kabinet ZGO
METKA BABIČ 2. torek v mesecu 9.10 – 9.55 kabinet GUM
MARINKA CERINŠEK
IGOR PANGRČIČ 1. petek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet RAČ
ANDREJ PRIMC 2.torek v mesecu 12.00 – 12.40 kabinet ŠPO
ALENKA HRASTAR 2. torek v mesecu 10.15-11.00 kabinet ŠPO
ALENKA HRASTAR
ŽIGA LONGAR 2. četrtek v mesecu 7.30-8.15 kabinet RAČ
ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA
IME IN PRIIMEK ODDELEK/UČENEC DAN URA PROSTOR
VESNA KUKAVICA
KATJA ŽIBERT 2. torek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet MAT
ANICA TRAMTE

(Skupno 740 obiskov, današnjih obiskov 1)