Select Page

Zaposleni

VODSTVO ŠOLE

IME IN PRIIMEK STROKOVNO DELO
IRENA ČENGIJA PETERLIN ravnateljica
ANDREJ PRIMC pomočnik ravnateljice
URŠKA PICEK vodja podružnice

ADMINISTRACIJA

IME IN PRIIMEK STROKOVNO DELO
KSENIJA ZUPAN poslovna sekretarka
NATAŠA BOBIČ knjigovodkinja
TATJANA GORŠE računovodkinja

Učitelji I. in II. triade:

IME IN PRIIMEK  RAZ. STROKOVNI NASLOV
1. TATJANA VÖRÖŠ 1.a dipl. vzg. predšolskih otrok
2. KATJA PLOJ 1. b učiteljica razrednega pouka

3.ANDREJKA ŠTIMPFELJ

Nad. MAJA KROŠELJ

1.a, 2.str.d. prof. razrednega pouka
4. TEA KUMP 1.b, 2.str.d. dipl. vzg. predšolskih otrok
5. MAJA SALAMON 2. a prof. razrednega pouka
6.  NUŠKA KOŠAK 2. b prof. razrednega pouka
7. URŠKA RUDMAN 3. a prof. razrednega pouka
8. JANJA LESJAK 3. b prof. razrednega pouka
9. ALEKSANDER BOŽIČ 4. a prof. razrednega pouka
10. TEA HARMANDIČ 4. b prof. razrednega pouka
11. LIDIJA KALIN 5. a prof. razrednega pouka
12. JASMINA POVŠE 5. b prof. razrednega pouka
13. SARA CIZELJ OPB I prof. razrednega pouka
14. TINA GORENJC OPB II univ. dipl. filozof. In prof. teologije
15. MIHAEL IVANUŠA OPB III prof. športne vzgoje
16. MARTINA GRANDA OPB IV učiteljica razrednega pouka
17. SUZANA R. ZIDAR 1., 2. P prof. razrednega pouka
18. URŠKA PICEK 3. P prof. razrednega pouka
19. URŠKA ZIDAR 4., 5. P prof. razrednega pouka
20. ANKA B. GORENC 1. – 5. prof. razred. Pouka
21. KRISTINA RESNIK OPB B učiteljica razrednega pouka

Predmetni učitelji, ki so razredniki:

IME IN PRIIMEK  RAZ. STROKOVNI NASLOV
22. GABRIJELA KOVAČ 6. a prof. zgodovine in geografije
23. PATRICIJA HALER 6. b uni. dipl. zgod. in ped.
24. SABINA HOČEVAR 7. a predm. uč. biologije in kemije
25. IRENA PLETERSKI 7. b prof. slov. jezika
26. TANJA LUŠTEK 8. a Prof. sloveščine in umetn. zgodovine
27. DARJA PLUT 8. b prof. angleščine
28. MATEJA SLADIČ 9. a prof. angleščine
29. SABINA KLEMENČIČ 9. b dipl. biologinja

Ostali učitelji, ki niso razredniki:

IME IN PRIIMEK  STR. IZPIT STROKOVNI NASLOV
30. ŽIGA LONGAR DA  prof. geografije in sociologije
32. METKA BABIČ DA mag. prof. glasbene pedagogike
33. ANEMARI KAPLER DA prof. zgodovine in teologije
34. IGOR PANGRČIČ DA prof. mat. in računal.
35. TINA JANČAR DA prof. razrednega pouka
36. MATEJA KORENIČ DA prof. likovne umet.
37. LIDIJA ROŽMARIČ DA pred. uč. matematike in tehn. vzgoje
38. TADEJA LAH DA prof. matematike in fizike
39. MANJA TRAVNIKAR DA predmetna učiteljica telesne vzgoje
40. ALENKA HRASTAR DA prof. šp. vzg.
41. MARINKA  CERINŠEK DA dipl. bibliotek. in prof. slov. jezika
42. JAN CERLE DA prof. zgo in teol.
43. ANICA TRAMTE DA univ. dipl. socialna delavka
44. VESNA KUKAVICA DA univ. dipl. soc. pedagoginja
45. KATJA ŽIBERT DA Univ. dipl. pedagoginja
46. ANDREJ PRIMC DA prof. športne vzgoje
47. IRENA Č. PETERLIN DA prof. def. / specialna pedagoginja

 

(Skupno 5.393 obiskov, današnjih obiskov 1)