Skoči na glavno vsebino

V torek, 20. 9. 2016, smo se udeležili ekipnega področnega tekmovanje v atletiki v Novem mestu.

Na  tekmovanju   je sodelovalo trideset naših učencev in učenk. V disciplinah tek na 60m, 300m, 1000m, skok v višino in daljino, met žvižgača, suvanje krogle in štafeta 4 x 100m sta tekmovala najmanj dva naša učenca.

Učenci so se uvrstili na osmo mesto, učenke pa na enajsto mesto.

Najbolj uspešen je bil Stojan Hudorovič iz 9.r., ki je zmagal v suvanju krogle, četrti je bil Jan Dežan iz 8.b v teku na 1000 m, Mitja Novak je bil peti in šesta Tamara Marjetič v suvanju krogle. Zelo pozitivno nas je presenetila šestošolka Lea Pešec v teku na 1000m, ki je ko najmlajša dosegla 10. mesto med 35 tekmovalkami.

ČESTITAMO!

 

Čestitamo tudi ostalim učencem, ki so zastopali našo šolo.

 

Učitelja ŠPO

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost