Select Page

Govorilne ure

RODITELJSKI SESTANKI

Razredni roditeljski sestanki bodo v septembru. Prvi skupni roditeljski sestanek za starše vseh učencev bo 4. 9. 2019 in drugi predvidoma februarja 2020. O datumih roditeljskih sestankov, ki bodo organizirani med letom, boste obveščeni.

Vsebinsko bodo roditeljski sestanki namenjeni predstavitvi letnega delovnega načrta šole, diferenciaciji pouka, odnosom med učenci, učitelji in starši, prednostnim nalogam šole v 8. in 9. razredu pa tudi poklicni orientaciji.

GOVORILNE URE

Starši učencev razredne in predmetne stopnje lahko pridete na pogovor z učiteljem vsak drugi ponedeljek v mesecu od 15. do 17. ure. Razredniki, ki bodo imeli govorilno uro izven rednih mesečnih govorilnih ur, bodo starše o tem prej obvestili.

Predvideni datumi govorilnih ur na matični šoli: 14. 10., 11. 11., 9. 12., 13. 1., 3. 2., 9. 3., 6. 4., 11. 5. in 8. 6.

Govorilne ure na Podružnici Bučka so vsak prvi četrtek v mesecu od 15. do 17. ure.

Pogovore bomo organizirali v matičnih učilnicah. Predvideni datumi govorilnih ur na POŠ: 3. 10., 7. 11., 5. 12., 9. 1., 6. 2., 5. 3., 2. 4., 7. 5. in 4. 6.

Govorilne ure bodo organizirane tudi v dopoldanskem času, in sicer po predhodnem dogovoru z učiteljem oziroma razrednikom.

RAZPORED DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR V ŠOL.L. 2019/20

Ime in priimek Razred/
predmet
Dan, ura Prostor
BLATNIK GORENC ANKA 2. b 2. ponedeljek, predura 2. b, št. 120
BOŽIČALEKSANDER 5.a ponedeljek, 3. ura
CERINŠEK MARINKA 9. r- MUS1SLJ 2. pon., 2. ura
CERLE JAN kabinet rač četrtek, 1. ura kabinet rač
CIZEL VIDA LUM torek, 5.ura kabinet, št. 100
GABROVEC GABRIELA 4. b 2. ponedeljek, 4. ura kabinet
GRANDA TINCA OPB4 2. sreda, 5. ura
GRUBAR MARIJA 3. b 2. ponedeljek, predura učilnica 3. b
HALER PATRICIJA 9.B, ZGO, DSP, DKE 2. pon., 1. ura kabinet DSP, 185
HARMANDIĆ TEA 5.c 2. sreda, 8.20 – 9.05 učilnica 118
HRASTAR ALENKA RaP, DSPR, NŠP 2. pon., 5. šolska ura
HOČEVAR SABINA 6., 7.a NAR, 8., 9., KEM, 8.a BIO 2. čet v mes. v PU učilnica/kab NAR
IVANUŠA MIHAEL OPB2 1.ponedeljek, 4.ura
kabinet predmetna stopnja
KALIN LIDJA 3. a 2. ponedeljek, predura učilnica 3. a
KAPLER ANEMARI DSP-R (2.,3. R) ponedeljek, 4. ura
KEGLOVIČ NUŠKA 2. sreda, 1. ura
KLEMENČIČ SABINA 7.b petek, 7.30-8.15 učilnica št.117
KORENIČMATEJA OPB3, LUM torek 4. ura zbornica
KOVAČ GABRIJELA 8. a 2. sreda, 2. šolska ura kabinet 178
KUMP TEA
LESJAK JANJA 1. a 2. pon., 7.30 – 8.15 1. a, učilnica št. 49
LUŠTEK TANJA 6. a 2. torek, 9.10 – 9.55
JOŽE NOVAK 9.a, 9.b 2.torek, 3.ura (predhodna najava) kabinet za FIZ, MAT
PANGRČIČ IGOR 1. ponedeljek, 8.20 – 9.05 kab RAČ
PAVLIČ MILAN 2. ponedeljek, 8.20 – 9.05 kab. umetnost
PLETERSKI IRENA SLJ, 9. a 2. ponedeljek v mesecu 9.10-9.55 kabinet jeziki
POVŠE JASMINA 5.b 2. sreda, 8.20 – 9.05 učilnica 151
PRIMC ANDREJ 6. – 9. r torek, 7.30 – 8.00 kabinet pomočnik
PLUT DARJA 4. – 9- r. petek, 8.20 – 9.05 kabinet jeziki
ROŽMARIČ LIDIJA 6. – 9. R pondeljek, 9.10 – 9.55
RUDMAN URŠKA
SLADIČ MATEJA 4. -9. r. četrtek, 8.25 – 9.05 kabinet jeziki
ŠOBOT MARIJA 1. b 2. ponedeljek 7. 30 – 8. 15 kabinet RP
ŠTIMPFEL ANDREJKA 4. a 2.torek, 7.30-8.15 kabinet RP
TRAVNIKAR MANJA
VÖRÖŠ TATJANA 1. b 2. ponedeljek, 7. 30 – 8. 15 kabinet RP
ŽIBERT KATJA DSP O Ponedeljek, 1. ura Kabinet MAT, FIZ
ŽUPANEC JELKA MAT 6.-9. r, FIZ 8.ab torek, 10.15 – 11.00 Kabinet MAT, FIZ
KATJA PLOJ opb1 2. sreda 11.05 – 11.50 kabinet RP
POŠ BUČKA
PICEK URŠKA 3.p četrtek, 2. ura po dogovoru
JANČAR TINA ponedeljek, 4. ura (1. ponedeljek v mesecu) kabinet
RAJGL ZIDAR SUZANA 1., 2. p 1. četrtek, 3. ura po dogovoru
RESNIK KRISTINA kabinet
SALAMON MAJA 1. p 1. četrtek, 4. ura po dogovoru
ZIDAR URŠKA 4., 5. p 2. ponedeljek, 3. ura po dogovoru

(Skupno 171 obiskov, današnjih obiskov 1)