Select Page

Interesne dejavnosti

Na naši šoli deluje več interesnih dejavnosti. Želimo, da vsak učenec obiskuje vsaj eno interesno dejavnost, pri kateri se lahko sprosti, uveljavi svoje interese in razvije svoje sposobnosti. Vključevanje v več kot dve interesni dejavnosti bomo priporočili samo uspešnejšim učencem. Izvajanje programov bomo spremljali mesečno.

PONUDBA INTERESNIH DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2018/19

 

INTERESNA DEJAVNOST MENTOR – ica razred
Lili in Bine raziskujeta Anka Gorenc 1. – 2.
ROČNE SPRETNOSTI Katja PLOJ 2. – 3.
OTROŠKI PEVSKI ZBOR Škocjan 1., 2.r Janja LESJAK 1., 2.
Med dvema ognjema Alenka Hrastar 1., 2.
KVIZKO Nuška KEGLOVIČ 1. – 3.
LEGO klub Tea KUMP 1. – 2.
Plesni krožek Alenka Hrastar 1. – 3.
POHODNIŠTVO Anka BLATNIK GORENC 1. – 9.
UNESCO šolar Patricija HALER 2. – 9.
ROMANI URA Anemari KAPLER 2. – 4.
MINI ROKOMET – deklice Alenka Hrastar 2. – 5.
Med dvema ognjema Alenka Hrastar 3., 4.
PLESNI KROŽEK Jasmina Povše  4. – 5.
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (3., 4.) Milan PAVLIČ 3., 4.
ROBOTIKA LEGO Wee-Do 2.0 Aleksander Božič 3., 4.
5.,6.
DRUŽABNE IGRE Andrejka ŠTIMPFEL 1. – 4.
PODJETNIŠKI G. GABROVEC 6. – 9.
ČEBELARSKI G.GABROVEC 4. – 9.
USTVARJALNA DELAVNICA Mateja KORENIČ 3. – 5.
KOLESARSKI A. BOŽIČ, J. POVŠE, T. JANČAR 5.
ROBOTIKA 56 Aleksander Božič 5., 6.
NAMIZNI TENIS Alenka Hrastar 6. – 9.
ANGLEŠKA DRAMSKA SKUPINA Simona BUČAR 6. – 7.
ROBOTIKA 67 Lidija Rožmarič 6. – 7.
MLADI ZGODOVINAR Patricija HALER 6. – 9.
LOGIKA Simona SMREKAR KRMC 6. – 9.
Mladi deklamatorji po dogovoru 5. – 9.
Astronomija, ornitologija (ISUD) Aleksander Božič 5. – 9.
Animirani film Jan CERLE 5. – 9.
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (5. – 9.) Milan PAVLIČ 5. – 9.
ERASMUS + Literati Irena PLETERSKI 6. – 9.
LIKOVNO USTVARJANJE Vida CIZEL 6. – 9.
NOGOMET Andrej Primc 7., 8.
ŠOLSKO GLASILO Irena PLETERSKI 6. – 9.
ŠOLSKO NOVINARSTVO Irena PLETERSKI 6. – 9.
MLADI TEKMOVALCI (Vesela šola, Kuhna pa to, Kresnička, Proteus, Floristika) Sabina KLEMENČIČ 6. – 9.
GLEDALIŠKI KLUB Cecilija Šutar 1. – 3.
PRVA POMOČ Anka Blatnik Gorenc 7. – 9.
ŠOLSKI RADIO CERINŠEK, KLEMENČIČ, PANGRČIČ 7. – 9.
GEO., ZGO. KROŽEK Gabrijela KOVAČ 7. – 9.
MALE SIVE CELICE Jan CERLE 7.
Erasmus + STEM Igor Pangrčič 7. – 9.
NARAVOSLOVNI KROŽEK (Preglovo tekmovanje, Proteus, Kresnička, Floristika) Sabina Hočevar 6. – 9.
UNESCO activities Mateja SLADIČ 7. – 9.
SOCIALNE IGRE IN KRITIČNO RAZMIŠLJANJE Vesna KUKAVICA 8., 9.
KNJIŽNIČARSKI KROŽEK Marinka Cerinšek 6. – 9.
NEMŠKA BRALNA ZNAČKA Milan PAVLIČ 8., 9.
ROKOMET Alenka Hrastar 8., 9.
RDEČI KRIŽ – MEDGENERACIJSKO SODELOVANJE Gabrijela KOVAČ, Patricija HALER, Katja PLOJ 1. – 9.

V primeru premajhne števila prijav interesne ne bomo izvajali, v kolikor pa je prijav preveč, bomo učence prerazporedili.

 INTERESNE DEJAVNOSTI NA PODRUŽNICI BUČKA

 

INTERESNA DEJAVNOST MENTOR – ica razred
USTVARJALNICE Kristina Resnik 3.
ZNAM ZA VEČ Urška Picek 1., 2.
OTROŠKI PEVSKI ZBOR BUČKA Milan Pavlič 2. – 5.
MLADI USTVARJALCI Urška Zidar 4. – 5.
KOLESARSKI Urška Zidar 5.
ŠPORTNE IGRE Urška Rudman 1. – 5.
PRAVLJIČNI KROŽEK Urška RUDMAN 1. -2.

 

 

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)