Select Page

Seznam gov. ur

Govorilne ure potekajo vsak 2. ponedeljek v mesecu od 15. do 17. ure, na Podružnici Bučka pa vsak prvi četrtek v mesecu od 15. do 17. ure.

RAZPORED DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR V ŠOL.L. 2019/20

Ime in priimek Razred/
predmet
Dan, ura Prostor
BLATNIK GORENC ANKA 2. b 2. ponedeljek, predura 2. b, št. 120
BOŽIČALEKSANDER 5.a ponedeljek, 3. ura
CERINŠEK MARINKA 9. r- MUS1SLJ 2. pon., 2. ura
CERLE JAN kabinet rač četrtek, 1. ura kabinet rač
CIZEL VIDA LUM torek, 5.ura kabinet, št. 100
GABROVEC GABRIELA 4. b 2. ponedeljek, 4. ura kabinet
GRANDA TINCA OPB4 2. sreda, 5. ura
GRUBAR MARIJA 3. b 2. ponedeljek, predura učilnica 3. b
HALER PATRICIJA 9.B, ZGO, DSP, DKE 2. pon., 1. ura kabinet DSP, 185
HARMANDIĆ TEA 5.c 2. sreda, 8.20 – 9.05 učilnica 118
HRASTAR ALENKA RaP, DSPR, NŠP 2. pon., 5. šolska ura
HOČEVAR SABINA 6., 7.a NAR, 8., 9., KEM, 8.a BIO 2. čet v mes. v PU učilnica/kab NAR
IVANUŠA MIHAEL OPB2 1.ponedeljek, 4.ura
kabinet predmetna stopnja
KALIN LIDJA 3. a 2. ponedeljek, predura učilnica 3. a
KAPLER ANEMARI DSP-R (2.,3. R) ponedeljek, 4. ura
KEGLOVIČ NUŠKA 2. sreda, 1. ura
KLEMENČIČ SABINA 7.b petek, 7.30-8.15 učilnica št.117
KORENIČMATEJA OPB3, LUM torek 4. ura zbornica
KOVAČ GABRIJELA 8. a 2. sreda, 2. šolska ura kabinet 178
KUMP TEA
LESJAK JANJA 1. a 2. pon., 7.30 – 8.15 1. a, učilnica št. 49
LUŠTEK TANJA 6. a 2. torek, 9.10 – 9.55
JOŽE NOVAK 9.a, 9.b 2.torek, 3.ura (predhodna najava) kabinet za FIZ, MAT
PANGRČIČ IGOR 1. ponedeljek, 8.20 – 9.05 kab RAČ
PAVLIČ MILAN 2. ponedeljek, 8.20 – 9.05 kab. umetnost
PLETERSKI IRENA SLJ, 9. a 2. ponedeljek v mesecu 9.10-9.55 kabinet jeziki
POVŠE JASMINA 5.b 2. sreda, 8.20 – 9.05 učilnica 151
PRIMC ANDREJ 6. – 9. r torek, 7.30 – 8.00 kabinet pomočnik
PLUT DARJA 4. – 9- r. petek, 8.20 – 9.05 kabinet jeziki
ROŽMARIČ LIDIJA 6. – 9. R pondeljek, 9.10 – 9.55
RUDMAN URŠKA
SLADIČ MATEJA 4. -9. r. četrtek, 8.25 – 9.05 kabinet jeziki
ŠOBOT MARIJA 1. b 2. ponedeljek 7. 30 – 8. 15 kabinet RP
ŠTIMPFEL ANDREJKA 4. a 2.torek, 7.30-8.15 kabinet RP
TRAVNIKAR MANJA
VÖRÖŠ TATJANA 1. b 2. ponedeljek, 7. 30 – 8. 15 kabinet RP
ŽIBERT KATJA DSP O Ponedeljek, 1. ura Kabinet MAT, FIZ
ŽUPANEC JELKA MAT 6.-9. r, FIZ 8.ab torek, 10.15 – 11.00 Kabinet MAT, FIZ
KATJA PLOJ opb1 2. sreda 11.05 – 11.50 kabinet RP
POŠ BUČKA
PICEK URŠKA 3.p četrtek, 2. ura po dogovoru
JANČAR TINA ponedeljek, 4. ura (1. ponedeljek v mesecu) kabinet
RAJGL ZIDAR SUZANA 1., 2. p 1. četrtek, 3. ura po dogovoru
RESNIK KRISTINA kabinet
SALAMON MAJA 1. p 1. četrtek, 4. ura po dogovoru
ZIDAR URŠKA 4., 5. p 2. ponedeljek, 3. ura po dogovoru

 

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)