Select Page

TEKMOVANJA

TEKMOVANJA 2018/19

ŠPORTNA TEKMOVANJA

ŠPORTNO TEKMOVANJE RAVEN, KRAJ IZV. DATUM MENTOR
Atletika – ekipno področno, NM september Manja Travnikar, Andrej Primc
Atletika – posamično področno, NM maj Manja Travnikar, Andrej Primc
Mali nogomet (st. dečki) kvalifikacije, Šentjernej december Andrej Primc
Mali nogomet (ml. dečki) kvalifikacije, Šentjernej april Andrej Primc
Mali nogomet (ml. deklice) kvalifikacije, Šentjernej december Manja Travnikar
Mali nogomet (st. deklice) kvalifikacije, Šentjernej marec Manja Travnikar
Rokomet (ml. deklice) kvalifikacije, Šentjernej april Manja Travnikar
Rokomet (st. deklice) kvalifikacije, Šentjernej december Manja Travnikar
Smučanje (dečki, deklice) področno, Kranjska Gora januar Andrej Primc
Namizni tenis – ekipno (dečki in deklice 6.–9. razred) Novo mesto januar Manja Travnikar
Namizni tenis – posamično (dečki in deklice 6.–9. razred) Novo mesto januar Manja Travnikar

OSTALA TEKMOVANJA

 

TEKMOVANJE ČAS IZVEDBE MENTOR
RAČUNANJE JE IGRA vse šol. leto, maja 2018 tekmovanje razredničarke
CICI VESELA ŠOLA april 2019 razredničarke
BRALNA ZNAČKA vse šol. leto razredniki, Marinka Cerinšek
ŠPORTNA ZNAČKA (Krpan, Zlati sonček) vse šol. leto razredniki, Manja Travnikar

 

TEKMOVANJE TERMIN MENTOR Opomba:
Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije – ribe slovenskih celinskih voda

Sabina Hočevar

Sabina Klemenčič

8. in 9. razred
Floristika – sistematika rastlin – herbarij

Sabina Hočevar

Sabina Klemenčič

8., 9. razred
Male sive celice 14. 9. 2017 – področno Jan CERLE 7., 8., 9. razred
Preglovo tekmovanje iz kemije

15. 1. 2018 – ŠOLSKO

24. 3. 2018 – DRŽAVNO

Sabina Hočevar

 

8., 9. razred

Kuharsko tekmovanje –

KUHNAPATO

 

17.11.  2017 – v sklopu tradicionalnega slovenskega zajtrka

april, maj  2017  – festival slovenske tradicionalne hrane

Sabina Klemenčič

 

od 6. do 9. razreda
Kresnička – tekmovanje iz znanja naravoslovja 6. 2. 2017

Sabina Klemenčič, Sabina Hočevar

Sabina Hočevar

Tatjana Vὅrὅš

6. in 7. razred

3., 4 . in 5. razred

1.,2. razred

Prva pomoč

APRIL 2018 – REGIJSKO

MAJ 2018 –  državno

Anka B. Gorenc 8. razred
Geografsko tekmovanje

16. 1. 2018  – šolsko,

7. 3. 2018 – OBMOČNO

13. 4. 2018 – DRŽAVNO

Gabrijela Kovač za 7., 8., 9. razred
Zgodovinsko tekmovanje

5. 12. 2017  –  šolsko

1. 2. 2018 – PODROČNO

17. 3. 2018 – DRŽAVNO

Gabrijela Kovač za  8., 9. razred
Tekmovanje iz angleščine

15.11.2017 – ŠOLSKO

18.01.2018  –  regijsko

20.3.2017 – DRŽAVNO, ZRSŠ

Simona Bučar

 

za 9. razred
Tekmovanje iz angleščine

16.10.2016 – ŠOLSKO

20.11.2016 – DRŽAVNO, ZRSŠ

Simona Bučar

 

za 8. razred

Epi reading Badge

Angleška bralna značka

Septemver 2017 – april 2018

Simona Bučar

 

Tekmovanje iz nemščine

22.11. 2017 – šolsko

13.3. 2018  – državno, ZRSŠ

Milan Pavlič
Cankarjevo tekmovanje (slovenščina)

12.12. 2017 – ŠOLSKO

24.1. 2018 – področno

10.3. 2018 – DRŽAVNO

*1. triada: 6.4.2018

Irena Pleterski, vodja

Tanja Luštek, Marinka Cerinšek

8., 9.  ̶  šolsko, področno, državno

1.–7.,  samo šolsko

Stefanovo tekmovanje iz znanja fizike

6. 2. 2018 – ŠOLSKO

16. 3. 2018 – PODROČNO

14. 4. 2018 – DRŽAVNO

Simona Smrekar
Matematično tekmovanje za Vegova priznanja

15. 03. 2017 – ŠOLSKO

21. 04  2017 – DRŽAVNO

Igor Pangrčič
Tekmovanje iz logike

28.9 2017 – ŠOLSKO

21.10. 2017 – DRŽAVNO

Simona Smrekar
Vesela šola

14.3. 2018–  šolsko

11.4. 2017 –  državno

Aleksander Božič

Sabina Klemenčič

4. – 6. r

7. – 9. r.

 

 

 

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)