Select Page

Zaposleni

VODSTVO ŠOLE

IME IN PRIIMEK STROKOVNO DELO
IRENA ČENGIJA PETERLIN ravnateljica
VESNA KUKAVICA pomočnica ravnateljice
URŠKA PICEK vodja podružnice

ADMINISTRACIJA

IME IN PRIIMEK STROKOVNO DELO
KSENIJA ZUPAN poslovna sekretarka
NATAŠA BOBIČ knjigovodkinja
TATJANA GORŠE računovodkinja

Učitelji I. in II. triade:

IME IN PRIIMEK  RAZ. STROKOVNI NASLOV
1. ANDREJKA ŠTIMPFEL 1.a prof. razrednega pouka
2. KATJA PLOJ 1. b prof. razrednega pouka
3. ANKA B. GORENC 1. c prof. razrednega pouka
4. TEA KUMP 1. c, 2.str.del. dipl. vzg. predšolskih otrok
5. TATJANA VÖRÖŠ 1. a, 2. str.del. dipl. vzg. predšolskih otrok
6. TEA HARMANDIĆ 1. b, 2. str.del. prof. razrednega pouka
7. MAJA SALAMON/
GABRIJELA VRBAN
2. a prof. razrednega pouka
8.  NUŠKA KOŠAK 2. b prof. razrednega pouka
9. URŠKA RUDMAN 3. a prof. razrednega pouka
10. JANJA LESJAK 3. b prof. razrednega pouka
11. ALEKSANDER BOŽIČ 4. a prof. razrednega pouka
12. JASMINA POVŠE 4. b prof. razrednega pouka
13. LIDIJA KALIN 5. a prof. razrednega pouka
14. JASMINA BLAŽON 5. b prof. razrednega pouka
15. SARA CIZELJ OPB I prof. razrednega pouka
16. IVANA MIRTIČ OPB II mag.prof.soc. in mag.prof.zgo.
17. NATALIJA KOTAR OPB III prof. nemščine
18. MARTINA GRANDA OPB IV učiteljica razrednega pouka
19. SUZANA R. ZIDAR 1. P mag. razrednega pouka
20. URŠKA PICEK 2., 3. P prof. razrednega pouka
21. URŠKA ZIDAR 4., 5. P prof. razrednega pouka
22. ERNA ANDROJNA OPB BUČKA dipl. nem. (UN) in dipl. slov. (UN)

Predmetni učitelji, ki so razredniki:

IME IN PRIIMEK  RAZ. STROKOVNI NASLOV
23. MATEJA SLADIČ 6. a prof. angleščine
24. TADEJA LAH 6. b prof. matematike in fizike
25. GABRIJELA KOVAČ 7. a prof. zgodovine in geografije
26. PATRICIJA HALER 7. b univ. dipl. zgod. in ped.
27. SABINA HOČEVAR 8. a prof. kemije in biologije
28. IRENA PLETERSKI 8. b prof. slov. jezika
29. TANJA LUŠTEK 9. a prof. sloveščine in umetn. zgodovine
30. DARJA PLUT 9. b prof. angleščine

Ostali učitelji, ki niso razredniki:

IME IN PRIIMEK  STR. IZPIT STROKOVNI NASLOV
31. TINA GORENJC DA univ.dipl.filozof in prof. teologije
32. METKA BABIČ DA mag. prof. glasbene pedagogike
33. ANEMARI KAPLER DA prof. zgodovine in teologije
34. IGOR PANGRČIČ DA prof. mat. in računal.
35. NADJA CVERLE DA mag. poučevanja na raz.st. z angleščino
36. MATEJA KORENIČ/ DANIELA ZUPAN DEŽMAN DA prof. likovne umet. / mag. prof. pouč. likovne pedagogike
37. LIDIJA ROŽMARIČ DA pred. uč. matematike in tehn. vzgoje
38. SABINA KLEMENČIČ DA dipl. biologinja
39. MANJA TRAVNIKAR DA predmetna učiteljica telesne vzgoje
40. ALENKA HRASTAR DA prof. športne vzgoje
41. MARINKA  CERINŠEK DA dipl. bibliotek. in prof. slov. jezika
42. JAN CERLE DA prof. zgo in teol.
43. ANICA TRAMTE DA univ. dipl. socialna delavka
44. ANDREJ PRIMC DA prof. športne vzgoje
45. KATJA ŽIBERT DA univ. dipl. pedagoginja
46. MAJA KROŠELJ DA dipl. soc. (UN) in prof. pedagogike (UN)
47. VESNA KUKAVICA DA univ. dipl. soc. pedagoginja
48. IRENA Č. PETERLIN DA prof. def. / specialna pedagoginja

 

(Skupno 7.774 obiskov, današnjih obiskov 1)